niedziela, 21 lipca 2013

Hej!

Hej! jestem Jula, interesuję się modą ,jazdą konną i jazdą na desce.
Słucham polskiego rapu i reggae ,moim ulubionym raperem jest Miuosh i Bisz .
Za to z reggae najbardziej lubię bas tajpana i bob one'a.                          

                                                                                                             

                                                                                                          Narka, Jula


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz