Hej! jestem Jula, interesuję się modą ,jazdą konną i jazdą na desce.
Słucham polskiego rapu i reggae ,moim ulubionym raperem jest Miuosh i Bisz .
Za to z reggae najbardziej lubię bas tajpana i bob one'a.
Narka, Jula
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz