środa, 24 lipca 2013

Przed wczoraj wrzuciłam filmiki zaraz gdy wróciłam od koleżanki z urodzin.Przez całoą drogę  powrotnoą myśałam że złożę jej życzenia na blogu ,zapomniałam .
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO WIKI



                                                                                                                               pozdro,jula

poniedziałek, 22 lipca 2013

powrzucałam wam parę filmów kto słucha bisza,miousha ,pyskatego,19swc  lub/i buki tosię może ucieszyć;p
http://www.youtube.com/watch?v=ZyG8HPOeCmQ&list=LLqWIFb8R0F5VvhIC_JuNqwA

Miuosh-Projekcje (Cały Album 2007)

Miuosh-Pogrzeb (Cały Album 2009)

Miuosh-Piąta Strona Świata (Cały Album 2011)

Buka-Opowieści z miasta fatum CAŁA PŁYTA [2010]

Miuosh-Prosto przed siebie CAŁA PŁYTA [2012]

Bisz(B.O.K)-Wilk chodnikowy CAŁA PŁYTA [2012]

Pyskaty-Pysk w pysk CAŁA PŁYTA [2012]

niedziela, 21 lipca 2013

Hej!

Hej! jestem Jula, interesuję się modą ,jazdą konną i jazdą na desce.
Słucham polskiego rapu i reggae ,moim ulubionym raperem jest Miuosh i Bisz .
Za to z reggae najbardziej lubię bas tajpana i bob one'a.                          

                                                                                                             

                                                                                                          Narka, Jula