sobota, 27 lipca 2013
środa, 24 lipca 2013
poniedziałek, 22 lipca 2013
powrzucałam wam parę filmów kto słucha bisza,miousha ,pyskatego,19swc lub/i buki tosię może ucieszyć;p
http://www.youtube.com/watch?v=ZyG8HPOeCmQ&list=LLqWIFb8R0F5VvhIC_JuNqwA
http://www.youtube.com/watch?v=ZyG8HPOeCmQ&list=LLqWIFb8R0F5VvhIC_JuNqwA
niedziela, 21 lipca 2013
Hej!
Hej! jestem Jula, interesuję się modą ,jazdą konną i jazdą na desce.
Słucham polskiego rapu i reggae ,moim ulubionym raperem jest Miuosh i Bisz .
Za to z reggae najbardziej lubię bas tajpana i bob one'a.
Narka, Jula
Słucham polskiego rapu i reggae ,moim ulubionym raperem jest Miuosh i Bisz .
Za to z reggae najbardziej lubię bas tajpana i bob one'a.
Narka, Jula
Subskrybuj:
Posty (Atom)