środa, 14 sierpnia 2013

sto lat

jestem,przez dluszy czas nie mialam czasu  pisac ale juz moge wienc jestem pierwsze co chce zrobic to zlorzyc życzenia moiemu kuzynowi ktury ma dzisiaj urodziny wszystkiego najlepszego mati

środa, 24 lipca 2013

Przed wczoraj wrzuciłam filmiki zaraz gdy wróciłam od koleżanki z urodzin.Przez całoą drogę  powrotnoą myśałam że złożę jej życzenia na blogu ,zapomniałam .
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO WIKI



                                                                                                                               pozdro,jula

poniedziałek, 22 lipca 2013

powrzucałam wam parę filmów kto słucha bisza,miousha ,pyskatego,19swc  lub/i buki tosię może ucieszyć;p
http://www.youtube.com/watch?v=ZyG8HPOeCmQ&list=LLqWIFb8R0F5VvhIC_JuNqwA

Miuosh-Projekcje (Cały Album 2007)

Miuosh-Pogrzeb (Cały Album 2009)

Miuosh-Piąta Strona Świata (Cały Album 2011)

Buka-Opowieści z miasta fatum CAŁA PŁYTA [2010]

Miuosh-Prosto przed siebie CAŁA PŁYTA [2012]

Bisz(B.O.K)-Wilk chodnikowy CAŁA PŁYTA [2012]

Pyskaty-Pysk w pysk CAŁA PŁYTA [2012]

niedziela, 21 lipca 2013

Hej!

Hej! jestem Jula, interesuję się modą ,jazdą konną i jazdą na desce.
Słucham polskiego rapu i reggae ,moim ulubionym raperem jest Miuosh i Bisz .
Za to z reggae najbardziej lubię bas tajpana i bob one'a.                          

                                                                                                             

                                                                                                          Narka, Jula