sobota, 28 września 2013
wtorek, 27 sierpnia 2013
środa, 21 sierpnia 2013
środa, 14 sierpnia 2013
sto lat
jestem,przez dluszy czas nie mialam czasu pisac ale juz moge wienc jestem pierwsze co chce zrobic to zlorzyc życzenia moiemu kuzynowi ktury ma dzisiaj urodziny wszystkiego najlepszego mati
sobota, 27 lipca 2013
środa, 24 lipca 2013
poniedziałek, 22 lipca 2013
powrzucałam wam parę filmów kto słucha bisza,miousha ,pyskatego,19swc lub/i buki tosię może ucieszyć;p
http://www.youtube.com/watch?v=ZyG8HPOeCmQ&list=LLqWIFb8R0F5VvhIC_JuNqwA
http://www.youtube.com/watch?v=ZyG8HPOeCmQ&list=LLqWIFb8R0F5VvhIC_JuNqwA
niedziela, 21 lipca 2013
Hej!
Hej! jestem Jula, interesuję się modą ,jazdą konną i jazdą na desce.
Słucham polskiego rapu i reggae ,moim ulubionym raperem jest Miuosh i Bisz .
Za to z reggae najbardziej lubię bas tajpana i bob one'a.
Narka, Jula
Słucham polskiego rapu i reggae ,moim ulubionym raperem jest Miuosh i Bisz .
Za to z reggae najbardziej lubię bas tajpana i bob one'a.
Narka, Jula
Subskrybuj:
Posty (Atom)